O mnieParę metrów pod powierzchnią wody znajduje się marzyciel, poszukiwacz prawdy, ale także uciekinier z tego świata, którego nieraz trzeba zamykać żeby nie sabotował powrotu do rzeczywistości. Kiedy jestem tu i teraz wówczas staram się usilnie zdusić nerwusa i poskromić złośnicę, najbardziej jednak nie lubię apatycznej pani depresji… na tą ciężko znaleźć lekarstwo, a przez kraty prześlizguje się jak podstępny duch.
Lubię w sobie dążenie do odkrycia własnej prawdy, pomimo wielu przelanych łez, nadal walczę… Lubię małe zwycięstwa nad sobą, z których jestem dumna i ciągle chcę więcej… W końcu lubię być dobrą osobą, choć nie zawsze mi to wychodzi…

Psycholog, pedagog, dziennikarz... ponad wszystko amatorka książek, fotografii, dobrego filmu. Czytam - od zawsze, pamiętam jak mając kilka lat chowałam się pod stołem z książką zamiast iść spać. Fotografuję - od dawna, zaczynałam aparatem analogowym na kliszę, a teraz szaleję z moim Nikodemem - zaraziłam tą pasją pewnego sympatycznego Pana :)  Maniak kinowy - od zawsze - zamiast kupić sobie parę jeansów szłam do kina lub kupowałam książki i tak zostało mi do dzisiaj. Pracuję w kinie, więc uczto dla ducha trwaj :) jeszcze mogłabym pracować w księgarni i studio fotograficznym jednocześnie :)

Amatorka kawy- nazwisko przecież zobowiązuje :) nazwana Kawulkiem, Kaweczką !

Pozdrawiam słonecznie

Agnieszka 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania. Wszelkie uwagi i krytyka są dla mnie ważne i konstruktywne.